Korzyści kont PRO i BIZNES na platformie carQ.pl

carQ.pl to rewolucyjna platforma umożliwiająca sprawdzenie historii pojazdu oraz korzystanie z wielu dodatkowych funkcji. W zależności od wybranej wersji konta, Użytkownicy zyskują dostęp do różnych korzyści. Przedstawiamy kluczowe różnice pomiędzy kontami PRO i BIZNES.

Konto PRO:

  1. Nieograniczone pobieranie raportów PDF – W przeciwieństwie do konta STANDARD, gdzie każdy raport PDF kosztuje 19,99 zł, na koncie PRO Użytkownik może pobrać dowolną ilość raportów PDF bez dodatkowych opłat.

Konto BIZNES:

  1. Nieograniczone pobieranie raportów PDF – tak samo jak na koncie PRO.
  2. 5 sztuk raportów rozszerzonych o informacje o szczegółach szkód komunikacyjnych.
  3. Funkcje ułatwiające skup aut.
  4. Nieograniczone wystawianie ofert sprzedaży aut na platformie carQ.pl.

Korzystając z konta BIZNES, każdy wystawiony pojazd na https://carq.pl/o jest uwzględniony przez algorytm carQ.pl i proponowany Użytkownikom dokonującym weryfikacji pojazdów. Dzięki temu, auto wystawione na carQ.pl ma większe szanse na sprzedaż, gdyż jest prezentowane klientom poszukującym aut o podobnych cechach.

Ponadto, carQ.pl oferuje możliwość pobrania raportu HistoriaPojazdu bezpośrednio ze strony ogłoszenia, co ułatwia klientom weryfikację samochodu. Informacje o ewentualnych szkodach pozostają do przekazania przez sprzedającego.

Platforma carQ.pl udostępnia także wyjątkowy generator umowy kupna-sprzedaży (http://karku.pl/przygotuj-umowe-kupna-sprzedazy-bezpiecznie-i-sprawnie-dzieki-generatorowi-carq-pl-2/), który pozwala na szybkie i bezpieczne sporządzenie umowy.

Podsumowując, konta PRO i BIZNES na platformie carQ.pl oferują szereg korzyści, takich jak nieograniczone pobieranie raportów PDF, możliwość wystawiania ofert sprzedaży aut oraz funkcje ułatwiające skup pojazdów. Wybierając carQ.pl, zyskujesz wartość, której nie oferuje aktualnie nikt inny na rynku.